Zálohování

Proč je důležité zálohování?

Veškerá data, která jsou uložena na elektronických nosičích jako jsou pevné disky, USB disky či paměťové karty, jsou vystavena riziku ztráty dat. Technologie ukládání dat nejsou dokonalé a z toho důvodu je zálohování logickou volbou, jak se s tímto rizikem vypořádat.

S nárůstem výskytu kryptovirů navíc rostou i nároky na to, jak by správné zálohování mělo vypadat a kde by zálohy měly být umístěny. Doporučujeme proto mít záloh vždy více a to v různých lokalitách a kombinovat technologie zálohování.

Jak funguje off-site zálohování?

Naše off-site zálohovací úložiště nabízí hned několik způsobů zálohování v závislosti na tom, jaké zařízení budete chtít ochránit. Samozřejmostí je šifrování na straně klienta, abyste měli záruku, že se kromě vás k datům nikdo nedostane – ať už po cestě, tak ani po uložení.

Po počáteční konfiguraci bude k zálohování docházet již automaticky. My se postaráme o monitoring záloh a upozorníme vás v případě jakýchkoliv problémů. Zároveň vám budeme rádi asistovat, pokud by došlo k incidentu vyžadujícím obnovu dat.

Jaká je cena off-site zálohování?

Cena off-site úložiště závisí od toho, kolik dat budete chtít u nás ukládat. Zkuste náš kalkulátor a sami si zjistěte přibližnou měsíční cenu.